Aktualno┼Ťci Email
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 18 grudnia 2017 00:00
Spis tre┼Ťci
Aktualno┼Ťci
Strona 2
Strona 3
Strona 4
Strona 5
Strona 6
Strona 7
Strona 8
Strona 9
Strona 10
Wszystkie strony

 

ROK SZKOLNY 2017/ 2018


PI┼╗AMA PARTY

Pi┼╝ama Party ÔÇô to ┼Ťwietna i ciekawa zabawa dla dzieci i doros┼éych. Takie wydarzenie mia┼éo miejsce w Przedszkolu Miejskim nr 7┬á w Kra┼Ťniku w gr. III dnia 26.02.2018r.
Na t─ů okoliczno┼Ť─ç przygotowano r├│┼╝ne gry, zabawy, dobr─ů muzyk─Ö i s┼éodki pocz─Östunek. Bitwa na poduszki, pokaz makija┼╝u, mody pi┼╝amowej, gry ulubione karty to by┼éa najlepsza rado┼Ť─ç dla naszych dzieci.
Odpowiedni nastrój, kolorowe kanapy, wspólne rozmowy przy popcornie pozwoliły dzieciom na cudowne spędzone chwile w przedszkolu.

 

galeria


BEZPIECZNE ZABAWY ZIM─ä

Zima to pora roku, podczas kt├│rej dzieci uwielbiaj─ů sp─Ödza─ç czas na ┼Ťwie┼╝ym powietrzu bawi─ůc si─Ö na sankach, nartach, czy ┼éy┼╝wach. Jednak weso┼éa zabawa w niedozwolonych miejscach stwarza wielkie zagro┼╝enie dla zdrowia i ┼╝ycia milusi┼äskich. Zadaniem doros┼éych jest eliminowanie zagro┼╝e┼ä oraz edukowanie dzieci w tym zakresie ju┼╝ od najm┼éodszych lat.
Z tej okazji w naszym przedszkolu pojawili si─Ö pracownicy kra┼Ťnickiej Stra┼╝y Miejskiej, kt├│rzy wyg┼éosili prelekcj─Ö na temat bezpiecznych zabaw zimowych. Przedszkolaki dowiedzia┼éy si─Ö, ┼╝e nie wolno bawi─ç si─Ö
w pobliżu akwenów wodnych oraz ulic, przećwiczyły sposób uchronienia się przed atakiem psa oraz przypomniały numery alarmowe. Na koniec spotkania każde dziecko otrzymało przydatny upominek- odblask w postaci breloczka.
Cenne rady pozwol─ů dzieciom na zapewnienie sobie i innym maksymalnego bezpiecze┼ästwa.(M.K.)


 

 

 

galeria

 

 

TEATR BAJKA

W dniu 23.02.2018r. w naszym przedszkolu go┼Ťcili aktorzy z Teatru ÔÇ× BAJKAÔÇŁ z Nowego S─ůcza.
Dzieci z grup : I,II i III obejrza┼éy teatrzyk kukie┼ékowy pt. ÔÇ× KOCMO┼üUSZEKÔÇŁ, kt├│ry promowa┼é zdrowe od┼╝ywianie oraz higien─Ö w┼éasn─ů i otoczenia.
Natomiast dzieci z grup IV i V mia┼éy okazj─Ö dowiedzie─ç si─Ö z bajki pt.ÔÇ× CENNE RADYÔÇŁ jak unika─ç zagro┼╝e┼ä na ulicy i przestrzegania zasad ruchu drogowego, oraz gdzie szuka─ç pomocy, je┼Ťli brak jest obok
rodzic├│w lub opiekun├│w.

(M.Z)

 

 

 

galeria


 Poprawiony: ┼Ťroda, 07 marca 2018 14:54