PostHeaderIcon Aktualności

Spis treści
Aktualności
Strona 2
Wszystkie strony

 

 

ZŁOTA POLSKA JESIEŃ

 

„Złota polska jesień”- pod takim hasłem odbyła się wycieczka w dniu 08.10.2018r. Biedronek  do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Kraśniku. Podczas spotkania dzieci dzieliły się spostrzeżeniami na temat piękna jesiennego krajobrazu w Polsce, odgadywały zagadki o tematyce jesieni, a także wzbogacały swoją wiedzę na temat migracji ptaków do ciepłych krajów. Na koniec, pod kierownictwem Pani Sylwii, Biedronki wykonały kolorowe jesienne liście, które staną się dodatkową ozdobą naszej sali przedszkolnej. (M.K.)


galeria

 

 

 

RADOSNA NIEPODLEGŁA

Radosna Niepodległa - takie hasło przyświecało  uroczystości przygotowanej przez nasze przedszkole dnia 05.10.2018r. zorganizowanej na Rynku części starej naszego miasta.
Uroczyste odśpiewanie hymnu państwowego oraz złożenie kwiatów odbyło się przed pomnikiem J. Piłsudskiego. Zaszczycili nas swoja obecnością Burmistrz Miasta Kraśnik, dyrektorki miejskich przedszkoli,oraz rodzice. Taniec polonez w wykonaniu przedszkolaków był pięknie wykonany i chwytał za serce wszystkich zebranych.
Tak właśnie dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 7 włączyły się w obchody 100 - lecia odzyskania niepodległości przez Polskę.
Ponadto tego dnia prezentowane były prace plastyczne wykonane przez dzieci z wszystkich przedszkoli z  Kraśnika pt. " Polska w oczach dziecka".
Nagrodzeni  otrzymali pamiątkowe dyplomy i słodkie upominki.
Radosny i podniosły nastrój wyraziły na koniec wypuszczenie przez dzieci biało - czerwone balony.Każdy zaproszony gość, dzieci i rodzice otrzymały od przedszkolaków biało- czerwone róże. ( W.R)
100 lat dla Niepodległej

 

 


galeria

 

 

 

 Poprawiony (wtorek, 09 października 2018 15:29)