PostHeaderIcon Aktualności - Strona 3

Spis treści
Aktualności
Strona 2
Strona 3
Strona 4
Strona 5
Strona 6
Wszystkie strony

 

 

WITAJ WIOSNO

21 marca 2019 roku dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 7 w Kraśniku uroczyście powitały pierwszy Dzień Wiosny. List od Pani Wiosny zachęcił dzieci do wykonywania różnych zadań, z których to przedszkolaki znakomicie się wywiązały. Zabawy muzyczno-rytmiczno-taneczne wprowadziły w wiosenny nastrój i zaciekawienie. Miłym przeżyciem dla dzieci były wiosenne konkurencje sportowe, które wyzwoliły spontaniczną radość, integrację i wspaniałą rywalizację.
Tego dnia odbyło się także podsumowanie konkursu fotograficznego "Selfie z wiosną w tle". Dzieci biorący udział w konkursie otrzymały dyplomy i nagrody. Uroczystość zakończono wspólnym spacerem na taras widokowy przy "Zamczysku" w Kraśniku.

galeria

DNI OTWARTE

W czwartek 28 lutego 2019 roku w Zespole Placówek Oświatowych nr 1 w Kraśniku odbył się Dzień Otwarty dla przyszłorocznych przedszkolaków Przedszkola Miejskiego nr 7 i ich rodziców. Przybyłych gości serdecznie powitała Pani Dyrektor Krystyna Krotkiewicz. Przedszkolaki z grup IV i V zaprezentowały część artystyczną pt. „ Zdrowo, kolorowo, witaminowo”, zaśpiewały piosenkę pt.„ Hymn świeżaków”
i zatańczyły taniec  pt : „ Tańcz,tańcz,tańcz”. Po części artystycznej rozdano nagrody i wyróżnienia za udział w konkursie plastycznym zorganizowanym dla dzieci 5 i 6 letnich z kraśnickich przedszkoli. Na koniec spotkania nasi goście mogli obejrzeć całe przedszkole, plac zabaw. Rodzice mieli możliwość rozmowy z dyrekcją i paniami pracującymi w różnych grupach. Spotkanie to było dla gości doskonałą okazją do poznania oferty naszej placówki.
Było kolorowo, tłoczno i radośnie. Czas płynął szybko. Udział w spotkaniu dostarczył wszystkim wiele radości i pokazał, że nasze przedszkole to miejsce, gdzie można miło spędzać czas, a na przyszłych przedszkolaków czeka wiele atrakcji.
Bardzo dziękujemy za przyjęcie naszego zaproszenia. Mamy nadzieję, że dla każdego z naszych gości był to mile spędzony czas.

galeria

film


film

 

ZABAWA KARNAWAŁOWA

W naszym przedszkolu piękny bal, bal wspaniały na 100 par, tak można było powiedzieć o dniu 05.02.2019 r.W tym roku w taneczny wir w godzinach od 10: 00 do 12: 00 porwał nas niezawodny DJ Dawid natomiast zabawę zorganizowały i poprowadziły panie: Barbara K oraz Katarzyna N.P. W balu brały udział dzieci z 5 grup; "Żabki" , "Biedronki”, „Krasnale”‘, „Smerfy" i "Wiewiórki". Efekty specjalne: lasery uatrakcyjniły zabawę. Dużo radości wszystkim dostarczył wspólny ponadczasowy taniec '' Macarena'' i pociąg przedszkolaków poprowadzony przez panią Zimę.  Podczas balu dzieci miały chwilę przerwy na słodki poczęstunek, który został zorganizowany przez Radę Rodziców. Nasz bal można podsumować słowami Jana Kochanowskiego „Miło szaleć, kiedy czas po temu".

galeria

 

 

DLA BABCI DLA DZIADKA

W dniu 21 i 22 stycznia 2019 roku w Przedszkolu Miejskim nr 7 odbyła się wspaniała uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Przedszkolaki przygotowały programy artystyczne. Oprócz montażu słowno - muzycznego, goście obejrzeli także pokazy taneczne. W trakcie uroczystości Babcie i Dziadkowie mogli podziwiać swoje pociechy w różnych formach artystycznych. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a czcigodni goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem. Występy nagradzano gromkimi brawami.
Do życzeń dołączyły się także panie wychowawczynie i pani Dyrektor Krystyna Krotkiewicz . 
Dzieci obdarowały swoich „dziadków” własnoręcznie wykonanymi upominkami.

Dziękujemy wszystkim Babciom i Dziadkom za udział w spotkaniu, a Rodzicom za współudział w przygotowaniu uroczystości.

 

 

 

 

 

PRZEDSZKOLNE MUFFINKI DLA CAŁEJ RODZINKI

W dniach 10-16 stycznia 2019r. w naszym przedszkolu odbyła się akcja sprzedaży muffinek podjęta z inicjatywy  Rady Rodziców.   
Celem tego przedsięwzięcia jest dofinansowanie oczyszczaczy powietrza dla wszystkich grup przedszkolnych.

Serdecznie dziękujemy wszystkim Rodzicom i kupującym, którzy włączyli się w tą akcję.

 

 

 

galeria

 Poprawiony (piątek, 21 czerwca 2019 19:25)