PostHeaderIcon Aktualności - Strona 4

Spis treści
Aktualności
Strona 2
Strona 3
Strona 4
Strona 5
Wszystkie strony

 

 

KAŻDE POKOLENIE MA WŁASNY CZAS.
KAŻDE POKOLENIE
CHCE ZMIENIĆ ŚWIAT
A NASZE!

Dnia 18.06.2019r. w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste zakończenie roku przedszkolnego i pożegnanie dzieci, które po wakacjach rozpoczną naukę w szkole.
Gośćmi uroczystości  byli rodzice,   Dyrektor ZPO nr 1 Pani Krystyna Krotkiewicz i Wicedyrektor Pani Teresa Skorupa, oraz personel przedszkola.  Nasi absolwenci słowami   wierszy, piosenek i tańcem dziękowali  wszystkim za pracę i niezapomniane chwile spędzone w przedszkolu. Po wzruszającym programie artystycznym Pani dyrektor uroczyście wręczyła starszakom pamiątkowe dyplomy i książeczki. Podziękowania  odebrali również rodzice, którzy w sposób  szczególny angażowali się w pracę na  rzecz naszego przedszkola. Słowa wdzięczności i podziękowania za pracę i zaangażowanie  Pani dyrektor przekazała wszystkim pracownikom przedszkola.
Kolejną niespodzianką   przygotowaną  przez  rodziców dla dzieci starszych był  słodki poczęstunek, podczas którego nie zabrakło wspomnień. Dziękujemy wszystkim dzieciom za ten wspaniały rok, rodzicom za zaangażowanie, za słowa wdzięczności,  naszym absolwentom życzymy sukcesów w szkole.

 

 

 

galeria

 

 

 Poprawiony (poniedziałek, 11 listopada 2019 10:28)