PostHeaderIcon Aktualności

Spis treści
Aktualności
Strona 2
Strona 3
Strona 4
Wszystkie strony

 

ZABAWA KARNAWAŁOWA

W naszym przedszkolu piękny bal, bal wspaniały na 100 par, tak można było powiedzieć o dniu 05.02.2019 r.W tym roku w taneczny wir w godzinach od 10: 00 do 12: 00 porwał nas niezawodny DJ Dawid natomiast zabawę zorganizowały i poprowadziły panie: Barbara K oraz Katarzyna N.P. W balu brały udział dzieci z 5 grup; "Żabki" , "Biedronki”, „Krasnale”‘, „Smerfy" i "Wiewiórki". Efekty specjalne: lasery uatrakcyjniły zabawę. Dużo radości wszystkim dostarczył wspólny ponadczasowy taniec '' Macarena'' i pociąg przedszkolaków poprowadzony przez panią Zimę.  Podczas balu dzieci miały chwilę przerwy na słodki poczęstunek, który został zorganizowany przez Radę Rodziców. Nasz bal można podsumować słowami Jana Kochanowskiego „Miło szaleć, kiedy czas po temu".

galeria

 

 

DLA BABCI DLA DZIADKA

W dniu 21 i 22 stycznia 2019 roku w Przedszkolu Miejskim nr 7 odbyła się wspaniała uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Przedszkolaki przygotowały programy artystyczne. Oprócz montażu słowno - muzycznego, goście obejrzeli także pokazy taneczne. W trakcie uroczystości Babcie i Dziadkowie mogli podziwiać swoje pociechy w różnych formach artystycznych. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a czcigodni goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem. Występy nagradzano gromkimi brawami.
Do życzeń dołączyły się także panie wychowawczynie i pani Dyrektor Krystyna Krotkiewicz . 
Dzieci obdarowały swoich „dziadków” własnoręcznie wykonanymi upominkami.

Dziękujemy wszystkim Babciom i Dziadkom za udział w spotkaniu, a Rodzicom za współudział w przygotowaniu uroczystości.

 

 

 

 

 

PRZEDSZKOLNE MUFFINKI DLA CAŁEJ RODZINKI

W dniach 10-16 stycznia 2019r. w naszym przedszkolu odbyła się akcja sprzedaży muffinek podjęta z inicjatywy  Rady Rodziców.   
Celem tego przedsięwzięcia jest dofinansowanie oczyszczaczy powietrza dla wszystkich grup przedszkolnych.

Serdecznie dziękujemy wszystkim Rodzicom i kupującym, którzy włączyli się w tą akcję.

 

 

 

galeria

 Poprawiony (środa, 06 lutego 2019 17:00)