PostHeaderIcon Aktualności

Spis treści
Aktualności
Strona 2
Strona 3
Strona 4
Strona 5
Strona 6
Strona 7
Strona 8
Strona 9
Wszystkie strony

 

ROK SZKOLNY 2017/ 2018

 W naszym przedszkolu dniu 10.01.2018r. odbył się bal karnawałowy .Tego dnia  już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za  bohaterów znanych bajek, w salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, królewny, delikatne motylki, rycerzy, piratów, policjantów, Spider-Mana, Batmana, ...  nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno. W pierwszej kolejności dzieci miały możliwość pozowania do zdjęcia grupowego oraz zdjęć indywidualnych. Następnie wszyscy uczestnicy balu przeszli do sali gimnastycznej udekorowanej właśnie na tą okazję.Wystrój sali wprowadził w radosny nastrój oraz zachęcał wszystkich do wesołej zabawy.
Na tą wyjątkową okazję zaprosiliśmy do prowadzenia balu didżeja, który zachęcał wszystkich do tańca przygotowaną muzyką oraz zorganizował szereg zabaw. Na sali pojawiły się bańki mydlane oraz sztuczny śnieg dzieci świetnie się bawiły uczestnicząc wspólnie ze swoimi paniami w zabawach. Na sali podczas pląsów robiło się kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia. Dzieci mogły również zaprezentować swój talent śpiewając znane piosenki.Po kilku chwilach wypoczynku muzyka znowu porwała wszystkich do tańca w rytm samby, walczyka. Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały salę balową. Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, a to było głównym celem tego balu.
Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów.

 

 

galeria

 

DZIECI DZIECIOM

W miesiącu grudniu 2017 roku grupa 5-latków „ Krasnali”  z Przedszkola Miejskiego nr 7 w Kraśniku wzięła udział  w akcji „ Dzieci dzieciom”. „Średniaki” na zajęciach własnoręcznie wykonały bożonarodzeniowe kartki dla chorych dzieci przebywających  w kraśnickim szpitalu na oddziale dziecięcym. Do tego przedsięwzięcia włączyli się również rodzice.  Celem tej akcji jest kultywowanie tradycji wysyłania świątecznych kartek. Pragniemy również tym drobnym gestem wywołać uśmiech na twarzach małych pacjentów.
Wierzymy, że sprawiło to dzieciom wiele radości.

Pozdrawiamy świątecznie wszystkie dzieci i personel szpitala.
Życzymy im przede wszystkim dużo zdrówka!!

Organizatorem akacji była Sylwia Bieńczak

 

 

galeria

 

 

BÓG SIĘ RODZI

Dnia 20.12.2017r. w naszym przedszkolu odbyły się jasełka pt.„ Bóg się rodzi”. Mali aktorzy, pięknie przebrani w barwne stroje, recytowali, tańczyli i śpiewali. Uroku przedstawieniu dodawała nastrojowo udekorowana sala. Jasełka przygotowane przez dzieci, pod okiem pań nauczycielek – E. Ożóg, A Kozik , wprawiły zgromadzonych rodziców w zachwyt. Każdy z nich z dumą i łezką wzruszenia w oku, patrzył na swoje pociechy. Na koniec Pani dyrektor ZPO nr1 Krystyna Krotkiewicz pogratulowała występu, złożyła serdeczne życzenia i zaprosiła wszystkich na wieczerzę wigilijną , a w młodszych grupach na wspólne dzielenie się opłatkiem , które podkreśliło świąteczną atmosferę.

galeria
Poprawiony (sobota, 20 stycznia 2018 15:47)