PostHeaderIcon Aktualno┼Ťci

Spis tre┼Ťci
Aktualno┼Ťci
Strona 2
Strona 3
Strona 4
Strona 5
Strona 6
Wszystkie strony

 

WYCIECZKA DO KRAŚNICKEJ KOMENDY POLICJI

W dniu 29.06.2017 roku nasze przedszkole zosta┼éo zaproszone do Komendy Policji w Kra┼Ťniku Go┼Ťciem specjalnym by┼é ÔÇ×Komendant Mi┼ŤÔÇŁ. Celem spotkania by┼éo wzbogacanie wiadomo┼Ťci na temat pracy i roli spo┼éecznej policjanta, kszta┼étowanie przyjaznego stosunku do policji, umiej─Ötno┼Ťci wracania si─Ö o pomoc w sytuacjach trudnych - szeroko rozumianego bezpiecze┼ästwa dzieci w trakcie trwania wakacji.
Nie zabrak┼éo atrakcji ÔÇô pokaz policyjnych motocykli, wyposa┼╝enia i umundurowania przedstawicieli tego zawodu.
Na zako┼äczenie spotkania przedszkolaki narysowa┼éy portret ÔÇ×Komendanta MisiaÔÇŁ. Nagrodzona zosta┼éa praca Leny P─Özio┼é, za kt├│r─ů otrzyma┼éa ksi─ů┼╝eczk─Ö pt. ÔÇ× Bajki bajeczkiÔÇŁ.
Przedszkolaki otrzymały również upominki: znaczki odblaskowe i maskotki z balonów.galeria

 

 

 

 

 

PRZEDSZKOLE DZIŚ ŻEGNAMY
DO SZKO┼üY SI─ś WYBIERAM

 

 

 

W dniu 21.06.2017r.  starszaki Przedszkola Miejskiego nr 7  żegnały przedszkole.

 

 

 


 

galeriafilm 1


film2


film 3

 


film4

 

 


 

SPORTOWA OLIMPIADA  PRZEDSZKOLAKA

 

OLIMPIADA PRZEDSZKOLAKA -┬á zorganizowana przez Przedszkole Miejskie┬á nr 5┬á w Kra┼Ťniku.ÔÇ× Trzymaj form─Ö ponad norm─ÖÔÇŁ ┬á-┬á to has┼éo przy┼Ťwieca┼éo wszystkim dzieciom z 7 kra┼Ťnickich przedszkoli w dniu 20.06.2017r. W Olimpiadzie uczestniczy┼éy dzieci ze wszystkich grup wiekowych oraz przedszkolne reprezentacje rodzic├│w. Zawodnicy startowali w konkurencjach stymuluj─ůcy r├│wnomierny rozw├│j dziecka.
Przy ogromnym dopingu widowni zawodnicy zmagali si─Ö w dyscyplinach biegowych, skocznych, rozwijaj─ůcych wytrwa┼éo┼Ť─ç, koncentracj─Ö uwagi┬á oraz koordynacj─Ö wzrokowo-ruchow─ů.
Przy ogromnym aplauzie rodzic├│w i licznie zaproszonych go┼Ťci pokonywanie przeszk├│d by┼éo ┼Ťwietn─ů zabaw─ů i ogromnym wydarzeniem dla ka┼╝dego dziecka. Na koniec uroczysto┼Ťci zosta┼é rozstrzygni─Öty konkurs plastyczny┬á pt. ÔÇ× Trzymaj form─Ö ponad norm─ÖÔÇŁ.
Za udział w olimpiadzie,  konkursie plastycznym organizatorzy przygotowali dyplomy , podziękowania i  nagrody dla wszystkich przedszkoli.
S┼éodkie┬á upominki oraz medale by┼éy ┼Ťwietn─ů nagrod─ů┬á i podzi─Ökowaniem dla najm┼éodszych.
Serdecznie dzi─Ökujemy reprezentacji rodzic├│w za sportow─ů postaw─Ö i aktywne wsp├│┼ézawodnictwo w naszych sportowych zmaganiach.


galeria

 

 

W FABRYCE ZABAWY

Dnia 13.06.2017r. dzieci z grupy II i III pod opiek─ů swoich nauczycielek┬á i rodzic├│w pojecha┼éy ┬á┬ádo Fabryki Zabawy do Stalowej Woli. Planuj─ůc ┬áwycieczk─Ö wzi─Öto pod uwag─Ö potencja┼é rozwojowy , kt├│rym dysponuje ka┼╝de dziecko w tym wieku w zakresie funkcji poznawczych, rozwoju ruchowego, komunikacji i kontakt├│w spo┼éecznych. Przedszkolaki w sali zabaw bawi┼éy si─Ö wspinaj─ůc na drabinki, zje┼╝d┼╝aj─ůc na zje┼╝d┼╝alniach, korzysta┼éy z basen├│w z kulkami, pokonywa┼éy tor przeszk├│d pomagaj─ůc sobie nawzajem. Du┼╝─ů atrakcj─ů dla dzieci by┼éy zabawy z wykorzystaniem pod┼éogi interaktywnej Fun Floor, wyposa┼╝onej w bogaty zestaw animacji i gier interaktywnych. Dzieci podczas pobytu w sali zabaw rozwija┼éy swoj─ů sprawno┼Ť─ç fizyczn─ů ca┼éego cia┼éa. Uczy┼éy si─Ö tak┼╝e poprawnej komunikacji, oraz zasad bezpiecznego zachowania si─Ö podczas zabawy z innymi dzie─çmi. Ka┼╝dy, kto poczu┼é zm─Öczenie m├│g┼é skorzysta─ç z k─ůcika malucha. Przygotowany by┼é r├│wnie┼╝ s┼éodki pocz─Östunek dla dzieci. Pobyt bardzo szybko dobieg┼é ko┼äca i nadszed┼é czas po┼╝egnania si─Ö z tym magicznym.

 

 

galeria

FILM 1

FILM2

 

FESTYN RODZINNY

2 czerwca 2017 roku w naszej plac├│wce odby┼é si─Ö Dzie┼ä Rodziny. Tego dnia zar├│wno dzieci z przedszkola jak i szko┼éy bawi┼éy si─Ö wybornie. Uroczysto┼Ť─ç odby┼éa si─Ö w plenerze, pogoda dopisa┼éa.
Po uroczystym rozpocz─Öciu i powitaniu go┼Ťci przez pani─ů Dyrektor Krystyn─Ö Krotkiewicz┬á odby┼éa si─Ö cz─Ö┼Ť─ç artystyczna , dzieci z przedszkola zaprezentowa┼éy go┼Ťciom ta┼äce, piosenki, scenki teatralne.
Po wyst─Öpie przedszkolaki uda┼éy si─Ö na konsumpcj─Ö kie┼ébasek przygotowanych┬á przez rodzic├│w. Nast─Öpn─ů atrakcj─ů tego dnia by┼éy zawody sportowe. Przedszkolaki zmaga┼éy si─Ö z r├│┼╝nymi konkurencjami sportowymi. W tym dniu odwiedzi┼éa nasz─ů plac├│wk─Ö Policja i Stra┼╝ Po┼╝arna. Dzieci mog┼éy z bliska zobaczy─ç policyjne motory, w├│z stra┼╝acki. Panowie ze Stra┼╝y Po┼╝arnej rozwin─Öli w─Ö┼╝a stra┼╝ackiego i lali wod─ů. By┼éo du┼╝o zabawy i ┼Ťmiechu podczas tych pokaz├│w. Atrakcj─ů towarzysz─ůc─ů w tym dniu by┼éa kawiarenka, gdzie mo┼╝na by┼éo za niewielk─ů kwot─Ö pieni─Ö┼╝n─ů zje┼Ť─ç pyszne ciasto. Serwowana by┼éa r├│wnie┼╝ wata cukrowa i popcorn. Dzie┼ä Rodziny umo┼╝liwi┼é dzieciom, rodzicom i wychowawcom sp─Ödzenie czasu w mi┼éej atmosferze. Przygotowane atrakcje przynios┼éy wiele rado┼Ťci naszym wychowankom.


galeria

 

 


 

DZIEŃ MAMY I TATY

W ostatnich dniach maja w naszym przedszkolu we wszystkich oddzia┼éach odby┼éy si─Ö uroczysto┼Ťci z okazji Dnia Mamy i Taty. Dzieci, pod okiem wychowawczy┼ä, prezentowa┼éy swoje aktorskie i wokalne umiej─Ötno┼Ťci. Niejednemu rodzicowi zakr─Öci┼éa si─Ö ┼éza w oku, kiedy widzia┼é, jak rozwija si─Ö jego pociecha. Po wyst─Öpach by┼é czas na s┼éodki pocz─Östunek oraz wr─Öczenie upomink├│w wykonanych przez dzieci. Buziakom i u┼Ťciskom nie by┼éo ko┼äca.

 

 

galeria

 


PRZEGLĄD MAŁYCH FORM TEATRALNYCH

27.04.2017r. w Przedszkolu Miejskim nr 7 w Kra┼Ťniku odby┼é si─Ö Przegl─ůd Ma┼éych Form Teatralnych pt. ÔÇ× bawimy si─Ö w teatrÔÇŁ.
Ka┼╝da z grup przedszkolnych zaprezentowa┼éa kr├│tk─ů scenk─Ö teatraln─ů wykorzystuj─ůc wiersze Jana Brzechwy.
W obecno┼Ťci Pani Dyrektor ZPO nr 1 Krystyny Krotkiewicz i rodzic├│w dzieci zaprezentowa┼éy nast─Öpuj─ůce scenki: grupa I: ÔÇ× Skar┼╝ypytaÔÇŁ, ÔÇ× Samochwa┼éaÔÇŁ; grupa II: ÔÇ× Rozrzutny wr├│belÔÇŁ, ÔÇ× Ptasie plotkiÔÇŁ;
grupa III: ÔÇ× ┼╗abaÔÇŁ; grupa IVÔÇ×Skar┼╝ypytaÔÇŁ,ÔÇ× Samochwa┼éaÔÇŁ;ÔÇ× ┼╗uk"; grupaV:ÔÇ× StryjekÔÇŁ.
Jurorzy wytypowali scenk─Ö wykonan─ů przez dzieci z grupy V, kt├│ra b─Ödzie reprezentowa┼éa nasze przedszkole podczas IX Festiwalu Dzieci─Öcej Rado┼Ťci pt. ÔÇ× Rymy, rytmy, rysunkiÔÇŁ w CKiP Kra┼Ťnik
w dniu 17.04.2017r.
Za udzia┼é w przegl─ůdzie ka┼╝da grupa przedszkolna otrzyma┼éa podzi─Ökowania i zabawki zakupione z funduszy szkolnych.
Przegl─ůdowi towarzyszy┼é konkurs plastyczny pt. ÔÇ× Moja ulubiona ksi─ů┼╝kaÔÇŁ. Nagrodzonych zosta┼éo 5 prac plastycznych, kt├│re wezm─ů udzia┼é w konkursie powiatowym ÔÇ× Rymy, rytmy, rysunkiÔÇŁ.
Dziesi─Ö─ç prac plastycznych zosta┼éo wyr├│┼╝nionych.Wszyscy autorzy otrzymali pami─ůtkowe dyplomy i nagrody ufundowane przez Rad─Ö Rodzic├│w ZPO nr 1 w Kra┼Ťniku. 

galeria

ZMARTWYCHWSTAŁ PAN

W kalendarzu jest wiele dni weso┼éych i ┼Ťwi─ůtecznych , ale s─ů i takie , kt├│re najpierw zmuszaj─ů do refleksji , powagi, szczeg├│lnej zadumy , a dopiero p├│┼║niej nios─ů rado┼Ť─ç i nadziej─Ö. Takim ┼Ťwi─Ötem jest Wielkanoc. Dlatego w okresie rozpocz─Öcia obchod├│w Wielkiej Nocy - 10.04.2017r. ┬ádzieci z grupy IV przedstawi┼éy inscenizacj─Ö pt. ÔÇ×Zmartwychwsta┼é PanÔÇŁ. Poprzez wymown─ů dekoracj─Ö, pi─Ökne stroje, s┼éowo, muzyk─Ö i gest dzieci wprowadzi┼éy zebranych w ┼Ťwi─ůteczny nastr├│j . Rado┼Ť─ç z narodzenia Jezusa Chrystusa i zwyci─Östwo ┼╝ycia nad ┼Ťmierci─ů ukaza┼éa┬á si─Ö na dzieci─Öcych twarzach i zebranych go┼Ťci . Pani dyrektor Krystyna Krotkiewicz z┼éo┼╝y┼éa ┼Ťwi─ůteczne ┼╝yczenia wszystkim przedszkolakom, pracownikom przedszkola i rodzicom ÔÇô ┼╝yczy┼éa zdrowych, weso┼éych ┼Üwi─ůt Wielkanocnych, oraz smacznego jajka.

 

 

 

galeria

 

 

 

 


 

 

WITAJ WIOSNO

Dzie┼ä 21. 03. 2017 r. to ┬ádzie┼ä kalendarzowej wiosny, na kt├│ry wszyscy z ut─Ösknieniem czekali . Przedszkolaki z du┼╝ym zaanga┼╝owaniem przygotowywa┼éy si─Ö do tego dnia : obserwowa┼éy budz─ůc─ů si─Ö przyrod─Ö, wykonywa┼éy prace plastyczne, przygotowywa┼éy z rodzicami wiosenne stroje. W tym dniu┬á przedszkolaki ÔÇ× Wita┼éy Wiosn─ÖÔÇŁ ┼Ťpiewem, tradycyjnymi zabawami naszego regionu. Odby┼é si─Ö r├│wnie┼╝ wiosenny pokaz mody. A na zako┼äczenie ka┼╝da grupa zosta┼éa nagrodzona za udzia┼é w konkursie plastycznym ÔÇ× Wiosna wiosenkaÔÇŁ. Nagrody : puzzle i gry zosta┼éy zakupione z funduszu Rady Rodzic├│w.

galeria

BAL KARNAWAŁOWY

 

Bal karnawa┼éowy dla przedszkolak├│w to dzie┼ä niezwyk┼éy, wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcj─ů bardzo lubian─ů przez dzieci, dostarczaj─ůc─ů im wielu prze┼╝y─ç i rado┼Ťci.W naszym przedszkolu dniu 21.02.2017r. odby┼é si─Ö bal karnawa┼éowy w sali gimnastycznej udekorowanej specjalnie na t─ů okazj─Ö,┬á zorganizowany przez panie: S. Bie┼äczak, M. K─Öpa i E.┼Üwica.Tego dnia ju┼╝ od rana w przedszkolu pojawia┼éy si─Ö ba┼Ťniowe postacie . Mo┼╝na by┼éo spotka─ç wr├│┼╝ki, kr├│lewny, rycerzy, pirat├│w, policjant├│w, Spider-Mana, Batmana.┬á Wystr├│j sali wprowadzi┼é w radosny nastr├│j, oraz zach─Öca┼é wszystkich do weso┼éej zabawy.Na t─ů wyj─ůtkow─ů okazj─Ö zaprosili┼Ťmy do prowadzenia balu did┼╝eja, kt├│ry zach─Öca┼é wszystkich do ta┼äca karnawa┼éow─ů muzyk─ů, oraz zorganizowa┼é szereg zabaw.┬á Dzieci ┼Ťwietnie si─Ö bawi┼éy uczestnicz─ůc wsp├│lnie ze swoimi paniami w zabawach. Na sali podczas pl─ůs├│w robi┼éo si─Ö kolorowo, wszyscy bawili si─Ö weso┼éo, u┼Ťmiech nie znika┼é z twarzy mimo chwilowego zm─Öczenia. Dzieci mog┼éy r├│wnie┼╝ zaprezentowa─ç sw├│j talent ┼Ťpiewaj─ůc znane piosenki.Po kilku chwilach wypoczynku muzyka znowu porwa┼éa wszystkich do ta┼äca w rytm samby, walczyka, kaczuch. Na sali pojawi┼éy si─Ö ba┼äki mydlane, oraz sztuczny ┼Ťnieg. Kiedy czas zabawy dobieg┼é ko┼äca dzieci z ┼╝alem opuszcza┼éy sal─Ö balow─ů. Bal umo┼╝liwi┼é dzieciom i wychowawcom sp─Ödzenie czasu w mi┼éej atmosferze. Wsp├│lna zabawa przynios┼éa wiele rado┼Ťci naszym wychowankom, a to by┼éo g┼é├│wnym celem tego balu. Pozosta┼éy r├│wnie┼╝ wspomnienia i pami─ůtkowe zdj─Öcia .

Dzi─Ökujemy dzieciom i rodzicom za zaanga┼╝owanie w przygotowanie pi─Öknych balowych stroj├│w.

 

 

 

 

galeria

 

 

DLA BABCI I DZIADKA

┼Üwi─Öto Babci i Dziadka to dzie┼ä niezwyk┼éy .To dzie┼ä pe┼éen u┼Ťmiech├│w, wzrusze┼ä, ┼éez rado┼ŤciÔÇŽ W miesi─ůcu┬á lutym 2017r. w naszym przedszkolu z tej okazji ┬áodby┼éy si─Ö uroczysto┼Ťci.
Dzieci pod czujnym okiem swoich pa┼ä przygotowywa┼éy si─Ö do tego ┼Ťwi─Öta. Przedszkolaki zaprezentowa┼éy go┼Ťciom program artystyczny : ta┼äce, wiersze, piosenki p┼éyn─ůce z ma┼éych, ale ÔÇ×gor─ůcychÔÇŁ serc .
Wr─Öcza┼éy swoim ukochanym Babciom i Dziadkom w┼éasnor─Öcznie wykonane laurki i upominki. Babcie i Dziadkowie z u┼Ťmiechem i z rado┼Ťci─ů przyj─Öli┬á ma┼éych artyst├│w .
Wyst─Öpy nagradzano gromkimi brawami.┬á Do ┼╝ycze┼ä do┼é─ůczy┼éy si─Ö tak┼╝e panie wychowawczynie i pani Dyrektor. Uwie┼äczeniem spotkania by┼é wsp├│lny pocz─Östunek.

Dzi─Ökujemy wszystkim Babciom i Dziadkom za udzia┼é w spotkaniu, a Rodzicom za wsp├│┼éudzia┼é w przygotowaniu uroczysto┼Ťci.

 

 

 

 

galeria

 

 

W BIBLIOTECE MIESJKIEJ ÔÇô filia nr2

W dniach 6.02.2017r.-10.02.2017r. dzieci ze wszystkich grup przedszkolnych go┼Ťci┼éy w Bibliotece Miejskiej w Kra┼Ťniku za zaproszenie p. Jolanty Zaj─ůc.
G┼é├│wnym celem wizyty by┼éo wzbogacanie wiadomo┼Ťci o Kubusiu Puchatku. Nasi milusi┼äscy wys┼éuchali kr├│tkiego opowiadania o przygodach Kubusia i jego przyjaci├│┼é, brali udzia┼é w konkursach i zabawach. Spr├│bowa┼éy, jak smakuje ÔÇ× s┼éodkie, co niecoÔÇŁ. Ze smutkiem przedszkolaki zaakceptowa┼éy koniec spotkania i przygotowanie do drogi powrotnej.

galeria


 

BEZPIECZNE ZABAWY ZIMOWE

W dniu ┬á02.02.2017r. w naszym Przedszkolu odby┼éo si─Ö spotkanie┬á z przedstawicielem Stra┼╝y Miejskiej w Kra┼Ťniku. Tematem spotkania by┼éy :ÔÇ× Bezpieczne ┬ázabawy zimoweÔÇŁ.
Dzieciaki z du┼╝ym zainteresowaniem s┼éucha┼éy wskaz├│wek dotycz─ůcych bezpiecznych zabaw zim─ů oraz same ch─Ötnie dzieli┼éy si─Ö swoim do┼Ťwiadczeniem.
Og┼éoszone zosta┼éy te┼╝ wyniki konkursu plastycznego┬á pt. ÔÇ× Jak bezpiecznie bawi─ç si─Ö zim─ů? ÔÇŁ
Pani Dyrektor Krystyna Krotkiewicz wr─Öczy┼éa ka┼╝dej grupie pami─ůtkowy dyplom i s┼éodki pocz─Östunek.

 galeria

 

 

 

MIKOŁAJKI

 

6 grudnia- jak dobrze wiecie, 
┼Üwi─Öty Miko┼éaj chodzi po ┼Ťwiecie.┬á
Dźwiga swój worek niezmordowanie 
I ka┼╝de dziecko prezent dostanie.

W tym dniu w naszym przedszkolu odby┼éa si─Ö uroczysto┼Ť─ç miko┼éajkowa przegotowana przez panie : A. Kozik,
W. Rycerz, E.Świca.
Dzieci ze wszystkich wiekowych , zgromadzi┼éy si─Ö w sali gimnastycznej , aby powita─ç niecodziennego go┼Ťcia
ÔÇ× Miko┼éajaÔÇŁ. Podczas spotkania dzieci z grupy IV zaprezentowa┼éy swoje umiej─Ötno┼Ťci artystyczne. Odwiedziny tak mi┼éego go┼Ťcia dostarczy┼éy dzieciom wiele rado┼Ťci i pozytywnych emocji. Bajkowe spotkanie zako┼äczy┼éo si─Ö pami─ůtkowym zdj─Öciem z Miko┼éajem.

galeria

ZACZAROWANA JESIEŃ

W dniu 24.11.2016r. w naszym Przedszkolu ┬áodby┼é si─Ö Przegl─ůd Ma┼éych Form Teatralnych ┬ápt. ÔÇ× Zaczarowana Jesie┼äÔÇŁ, zorganizowany przez Panie : M. Zb─Ök, A. Kozik.
Ka┼╝da grupa przedszkolna zaprezentowa┼éa kr├│tk─ů scenk─Ö teatraln─ů o tematyce jesiennej. Teatralnym zmaganiom ma┼éych artyst├│w przygl─ůda┼éy si─Ö: Dyrektor Pani Krystyna Krotkiewicz, Wicedyrektor Pani Teresa Skorupa ┬ái Rodzice.
Nagrod─ů za pi─Ökne wyst─Öpy by┼éy g┼éo┼Ťne brawa , podzi─Ökowania i gry planszowe dla ka┼╝dej grupy.
Og┼éoszone zosta┼éy te┼╝ wyniki konkursu plastycznego pt. ÔÇ× Barwy JesieniÔÇŁ .
Ka┼╝dy autor pracy plastycznej otrzyma┼é kolorowank─Ö i pami─ůtkowy dyplom .
Upominki zakupione zostały z funduszy Rady Rodziców ZPO nr 1.

galeria

 

film

 

PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

W wtorek┬á 25 pa┼║dziernika 2016 r.w Przedszkolu Miejskim nr 7 w Kra┼Ťniku odby┼éa si─Ö uroczysto┼Ť─ç,przygotowana przez Panie : M. Szafran, S. Bie┼äczak, K.┼üygan, kt├│rej g┼é├│wnym celem by┼éo wprowadzenie nowo przyby┼éych dzieci do spo┼éeczno┼Ťci przedszkolnej.
Pasowanie na przedszkolaka, ko┼äczy proces adaptacyjny dzieci w nowym ┼Ťrodowisku, jakim jest przedszkole.
Jest to bardzo wa┼╝ne wydarzenie w ┼╝yciu zar├│wno dzieci jak i ich rodzic├│w, a tak┼╝e nauczycieli. Pozwala ono na wytworzenie atmosfery wzajemnego zaufania i otwarto┼Ťci; stwarza mo┼╝liwo┼Ť─ç prezentacji pierwszych umiej─Ötno┼Ťci i wiadomo┼Ťci zdobytych w przedszkolu. Zanim dzieci oficjalnie zosta┼éy przedszkolakami, zaprezentowa┼éy licznie zgromadzonym rodzicom i zaproszonym go┼Ťciom swoje umiej─Ötno┼Ťci artystyczne rozwijane do tej pory w przedszkolu przez panie wychowawczynie. Po cz─Ö┼Ťci artystycznej, dzieci przyrzeka┼éy ju┼╝ zawsze: by─ç dzielnym przedszkolakiem, zgodnie bawi─ç si─Ö w przedszkolu, przychodzi─ç do przedszkola z u┼Ťmiechem na twarzy, s┼éucha─ç pa┼ä i pomaga─ç kolegom. Po z┼éo┼╝eniu obietnic przez przedszkolak├│w, z-ca Burmistrza Miasta Kra┼Ťnik Pani Marzena Pomykalska i Dyrektorka ZPO Nr.1 Pani Krystyna Krotkiewicz dokona┼éy uroczystego pasowania ka┼╝dego dziecka na przedszkolaka.Na pami─ůtk─Ö tego wa┼╝nego wydarzenia ka┼╝dy przedszkolak otrzyma┼é dyplom i znaczek odblaskowy. Uroczysto┼Ť─ç zako┼äczy┼éa si─Ö sesj─ů fotograficzn─ů .
Dzieciom ┼╝yczymy wielu sukces├│w oraz rado┼Ťci z pobytu w przedszkolu ,┬á rodzicom i pracownikom przedszkola ┼╝yczymy dobrej, owocnej wsp├│┼épracy opartej na wzajemnym zaufaniu i ┼╝yczliwo┼Ťci.