PostHeaderIcon Aktualno┼Ťci

Spis tre┼Ťci
Aktualno┼Ťci
Strona 2
Strona 3
Strona 4
Strona 5
Strona 6
Strona 7
Strona 8
Wszystkie strony

 

ROK SZKOLNY 2017/ 2018

MIKOŁAJ W PRZEDSZKOLU

6 grudnia, do naszego przedszkola przyby┼é d┼éugo oczekiwany go┼Ť─ç - ┼Ťw. Miko┼éaj. Najpierw by┼éo s┼éycha─ç dzwoneczki, potem dono┼Ťne ÔÇ×hou, hou, houÔÇŁ i pojawi┼é si─Ö on ÔÇô nasz ukochany ┼Ťw. Miko┼éaj! Przedszkolaki powita┼éy Miko┼éaja, wierszykami i piosenkami. Go┼Ť─ç z Dalekiej P├│┼énocy obdarowa┼é dzieci wspania┼éymi prezentami, czym wywo┼éa┼é wiele rado┼Ťci i u┼Ťmiechu na twarzach przedszkolak├│w. Mi┼éym akcentem spotkania by┼éy wsp├│lne zdj─Öcia z naszym go┼Ťciem.
Na zako┼äczenie spotkania Miko┼éaj ┼╝yczy┼é wszystkim dzieciom, oraz pracownikom przedszkola zdrowych i radych ┼Ťwi─ůt Bo┼╝ego Narodzenia. Obieca┼é, ┼╝e powr├│ci do nas za rok.


galeria

 

CYRK W PRZEDSZKOLU

W ┼Ťrod─Ö 15 listopada. zawitali do naszego przedszkola cyrkowcy z Agencji Artystyczno - Cyrkowej "Cascada". Zaprezentowali nam kilka sztuczek cyrkowych, takich, jak czarowanie, ┼╝onglowanie pi┼éeczkami, k├│┼ékami i maczugami, taniec z obr─Öczami. By┼éo te┼╝ chodzenie po kawa┼ékach szk┼éa oraz pokaz z ogniem. Du┼╝─ů atrakcj─ů okaza┼éy si─Ö sztuczki, do kt├│rych zosta┼éy zaproszone dzieci. Przedszkolaki same mog┼éy troch─Ö "poczarowa─ç " z pi┼éeczk─ů, papierem oraz ta┼äczy─ç z obr─Öczami.

 

galeria

 

DZIEŃ NIEPODLEGŁOŚCI

Dzie┼ä Niepodleg┼éo┼Ťci to wielkie i wa┼╝ne ┼Ťwi─Öto narodowe. Nasze przedszkolaki przygotowywa┼éy si─Ö do niego poprzez poznawanie symboli narodowych oraz postaci wybitnych Polak├│w. Wykonywa┼éy te┼╝ na zaj─Öciach bia┼éo-czerwone chor─ůgiewki i kotyliony.
Uwie┼äczeniem zaj─Ö─ç by┼é wsp├│lny spacer wszystkich przedszkolak├│w pod pomnik marsza┼éka J├│zefa Pi┼ésudskiego, aby zapali─ç znicze dzi─Ökuj─ůc Marsza┼ékowi za Woln─ů┬á Niepodleg┼é─ů Polsk─Ö.
Nast─Öpnie uda┼éy si─Ö na cmentarz, aby zapali─ç znicze na grobach polskich ┼╝o┼énierzy poleg┼éych ┬ápodczas II wojny ┼Ťwiatowej.

 

 

galeria

 

 

PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

Miesi─ůc listopad pozostanie na d┼éugo w pami─Öci dzieci z Przedszkola Nr 7 i ich rodzic├│w. Tego w┼éa┼Ťnie dnia odby┼éa si─Ö pierwsza wa┼╝na przedszkolna uroczysto┼Ť─ç ÔÇô pasowanie na przedszkolaka. W uroczysto┼Ťci brali udzia┼é rodzice ze wszystkich grup oraz pani dyrektor Krystyna Krotkiewicz. Uroczysto┼Ť─ç rozpocz─Ö┼éa si─Ö od powitania go┼Ťci i przedstawienia kr├│tkiej cz─Ö┼Ťci artystycznej, w kt├│rej przedszkolaki zaprezentowa┼éy swoje umiej─Ötno┼Ťci ÔÇô daj─ůc tym samym dow├│d, jak du┼╝o ju┼╝ potrafi─ů. By┼éy, wi─Öc piosenki, wierszyki, zabawy ruchowe i taniec. Po cz─Ö┼Ťci artystycznej, dzieci obieca┼éy: zgodnie bawi─ç si─Ö w przedszkolu, przychodzi─ç ka┼╝dego dnia z u┼Ťmiechem, s┼éucha─ç pani i pomaga─ç kolegom, by─ç dzielnymi przedszkolakami. Nast─Öpnie pani dyrektor dokona┼éa uroczystego pasowania ka┼╝dego dziecka na przedszkolaka. Na pami─ůtk─Ö tego wa┼╝nego wydarzenia ka┼╝dy przedszkolak otrzyma┼é dyplom pasowania. Na zako┼äczenie dzieci uda┼éy si─Ö na zas┼éu┼╝ony pocz─Östunek przygotowany przez rodzic├│w.
Wszystkim podobała się zabawa, chociaż w niejednym oku rodzica pojawiły się łzy wzruszenia.

galeria

W MIEJSKIEJ BIBLIOTECE

W dniu 06.11.2017r. przedszkolaki z grypy III wybra┼éy si─Ö na wycieczk─Ö do Miejskiej Biblioteki Publicznej. Celem spotkania by┼éo przekazanie dzieciom podstawowych i najwa┼╝niejszych informacji dotycz─ůcych zdrowego od┼╝ywiania si─Ö, zwr├│cenie uwagi, na jako┼Ť─ç oraz ilo┼Ť─ç spo┼╝ywanych posi┼ék├│w w ci─ůgu dnia, przekonanie o potrzebie spo┼╝ywania owoc├│w i warzyw ze wzgl─Ödu na zwarto┼Ť─ç naturalnych witamin, a tak┼╝e korzy┼Ťci p┼éyn─ůcych ze zdrowego trybu ┼╝ycia. Dzieci bra┼éy udzia┼é w przedstawieniu pt. Chory kotekÔÇŁ, nast─Öpnie odby┼é si─Ö quiz┬á o zdrowiu, a na koniec ka┼╝de dziecko w nagrod─Ö dosta┼éo kolorow─ů naklejk─Ö przedstawiaj─ůc─ů ÔÇ× M─ůdr─ů sow─ÖÔÇŁ.

 

 

 

galeria

 


 

WYCIECZKA DO PARKU REKREACJI ZOOM NATURY

 

W dniu ┬á24.10.2017r. przedszkolaki z grupy Wiewi├│rek wraz z wychowawczyniami odwiedzi┼éy Park Rekreacji ZOOM Natury w Janowie Lubelskim. G┼é├│wnym punktem wycieczki by┼éo zwiedzanie czterech laboratori├│w wchodz─ůcych w sk┼éad kompleksu.
Laboratorium g┼é├│wne ZOOM Natury odkry┼éo przed dzie─çmi najciekawsze tajemnice z zakresu botaniki i zoologii. Przez specjalnie zaprojektowane soczewki mali odkrywcy mieli mo┼╝liwo┼Ť─ç zajrze─ç w niewidzialne go┼éym okiem tajniki natury.
Wn─Ötrze Laboratorium Runo Le┼Ťne to bogactwo element├│w multimedialnych i sensoryczno-ruchowych. Tutaj przedszkolaki mog┼éy np. wyhodowa─ç wirtualn─ů ro┼Ťlin─Ö, pozna─ç jadalne i truj─ůce gatunki grzyb├│w, pow─ůcha─ç le┼Ťne zio┼éa oraz pos┼éucha─ç opowie┼Ťci le┼Ťnych stworze┼ä: pszcz├│┼é, mr├│wek i ┼Ťwierszczy.W Laboratorium Awifauny i Troposfery dzieci mia┼éy mo┼╝liwo┼Ť─ç podejrze─ç powstawanie najwa┼╝niejszych zjawisk atmosferycznych, pozna┼éy r├│wnie┼╝ najciekawsze gatunki ptak├│w, ich upierzenie, wielko┼Ť─ç jaj, spos├│b opiekowania si─Ö m┼éodymi piskl─Ötami oraz┬á pos┼éucha─ç ptasich treli.Ostatnie Laboratorium koncentruje si─Ö na zagadnieniach energii i recyklingu. Dzi─Öki ekspozycjom starszaki pozna┼éy r├│┼╝ne sposoby wykorzystywania energii. Aran┼╝acja przestrzeni┬á laboratoryjnej pozwoli┼éa r├│wnie┼╝ dzieciom na dok┼éadne poznanie zagadnienia recyklingu oraz na kszta┼étowanie postaw ekologicznych.
Do przedszkola wr├│cili┼Ťmy zadowoleni i pe┼éni wra┼╝e┼ä.(M.K.)


galeria

NA TARGOWISKU MIEJSKIM

Jesie┼ä to czas zbior├│w owoc├│w i warzyw. Wszyscy wiemy, ┼╝e ich jedzenie przynosi dla zdrowia wymierne korzy┼Ťci. Wiedz─ů to r├│wnie┼╝ Krasnale , kt├│re dnia 20. 10.2017r. wyruszy┼éy na zakupy na Targowisko Miejskie przy ul. Stra┼╝ackiej. Ze stragan├│w u┼Ťmiecha┼éy si─Ö m.in. kra┼Ťne jab┼éka,┬á ┼Ťliwki, rumiane papryki, oraz dumne pory. Z koszy i skrzynek kusi┼éy m.in. rzodkiewki i kapusta, wok├│┼é unosi┼éa si─Ö przepi─Ökna wo┼ä kwiat├│w.

 

 

 

 

galeria

 

 

JESIEŃ W PARKU

Dzieci z grupy ÔÇ×KrasnaliÔÇŁ dnia 19.10.2017r. wybra┼éy si─Ö na wycieczk─Ö do parku. Pogoda nam sprzyja┼éa a park to pi─Ökne miejsce, szczeg├│lnie, gdy jest zaczarowane kolorami jesieni. Przedszkolaki obserwowa┼éy zmiany zachodz─ůce w przyrodzie jesieni─ů, rozpoznawa┼éy drzewa i ich owoce. Zbiera┼éy kasztany, ┼╝o┼é─Ödzie, jarz─Öbin─Ö i kolorowe li┼Ťcie, kt├│re przynios┼éy do k─ůcika przyrody.

 

 

 

 

 

galeria

SMERFY W DOBOSZÓWCE


17 pa┼║dziernika 2017 roku dzieci z grupy Smerf├│w wybra┼éy si─Ö na wycieczk─Ö do Gospodarstwa Agroturystycznego ,,Dobosz├│wka" w Kalenne. Przedszkolaki uczestniczy┼éy w warsztatach pt. ,,Od ziarenka do bochenkaÔÇŁ. Pozna┼éy etapy pozyskiwania m─ůki ze zbo┼╝a oraz sprz─Öt, kt├│rym dawniej pos┼éugiwano si─Ö w rolnictwie. W┼éasnor─Öcznie przygotowywa┼éy chlebki do wypieku, kt├│re zabra┼éy do domu.┬á Ogl─ůda┼éy ciekawe gatunki zwierz─ůt w mini zoo oraz dowiedzia┼éy si─Ö wielu ciekawostek z ich ┼╝ycia. By┼é tak┼╝e czas na pocz─Östunek - pyszne nale┼Ťniki, oraz swobodn─ů zabaw─Ö na placu zabaw. Czas w Dobosz├│wce min─ů┼é niepostrze┼╝enie i ju┼╝ musieli┼Ťmy wraca─ç do przedszkola, ale wycieczk─Ö mo┼╝na zaliczy─ç do bardzo udanego wyjazdu, o czym mog─ů ┼Ťwiadczy─ç radosne buzie dzieci na zdj─Öciach.
galeria

 

Z WIZYT─ä W APTECE

W dniu 11.10.2017r. przedszkolaki z grupy III wybra┼éy si─Ö na piesz─ů wycieczk─Ö do apteki. Celem wycieczki by┼éo u┼Ťwiadomienie dzieciom,┬á i┼╝ witaminy s─ů niezb─Ödne w ich rozwoju, zapoznanie dzieci z r├│┼╝nymi produktami zawieraj─ůcymi witaminy. Dzieci mia┼éy r├│wnie┼╝ okazj─Ö obejrze─ç r├│┼╝ne preparaty lecznicze, kosmetyki i witaminy. Dzi─Öki takiej┬áwizycie przedszkolaki wiedz─ů, co mo┼╝na w aptece kupi─ç, jak walczy─ç z chorob─ů wy┼é─ůcznie pod opiek─ů rodzic├│w i jak dba─ç o┬ázdrowie. Na po┼╝egnanie dzieci otrzyma┼éy pyszne witaminki w postaci s┼éodkich lizaczk├│w.
Wycieczka długo pozostanie w naszej pamięci gdyż niecodziennie możemy poznać aptekę ze wszystkimi jej atrybutami.

galeria

POLICJANCI W PRZEDSZKOLU

Dnia 02.09.2017r. na zaproszenie nauczycielek┬á S. Bie┼äczak , E. ┼Üwica , K. Nierodka przybyli do naszego przedszkola funkcjonariusze Powiatowej Komendy Policji w Kra┼Ťniku.┬á Dzieci ze wszystkich grup wiekowych zgromadzi┼éy si─Ö w salach przedszkolnych, aby powita─ç niecodziennych go┼Ťci. Podczas spotkania przedszkolaki dowiedzia┼éy si─Ö jak bezpiecznie porusza─ç si─Ö po drogach, podr├│┼╝owa─ç samochodem, bawi─ç si─Ö w domu i w przedszkolu, oraz jak si─Ö zachowa─ç w┬á sytuacji zagro┼╝enia┬á np. w kontakcie z osob─ů┬á nieznajom─ů itp.Du┼╝e zainteresowanie u dzieci wzbudzi┼éo umundurowanie policjant├│w - czapka, kt├│ra w─Ödrowa┼éa z g┼éowy na g┼éow─Ö ka┼╝dego przedszkolaka, policyjny lizak, oraz kajdanki. Uwie┼äczeniem spotkania by┼éa mo┼╝liwo┼Ť─ç obejrzenia z bliska policyjnego samochodu i jego wyposa┼╝enia. Ponadto przedszkolaki mog┼éy w┼é─ůczy─ç i pos┼éucha─ç sygna┼éu policyjnej syreny. Na zako┼äczenie przedszkolaki pod bacznym okiem doskonali┼éy umiej─Ötno┼Ť─ç przechodzenia przez ulic─Ö.

 

galeria

 


PSZCZOŁA TO SKARB

29 wrze┼Ťnia 2017r. w kra┼Ťnickim Centrum Kultury i Promocji podsumowano konkurs plastyczny "Pszczo┼éa to skarb".
Z 10 nades┼éanych prac z naszej plac├│wki, nagrodzono 4 . Autorzy nagrodzonych prac otrzymali podzi─Ökowania i ksi─ů┼╝eczk
i.
.galeria

 


 


 

BEZPIECZNY PRZEDSZKOLAK

Jesiennego przedpo┼éudnia dzieci z grupy V wybra┼éy si─Ö na spacer, podczas kt├│rego doskonali┼éy prawid┼éowe przechodzenie przez przej┼Ťcie dla pieszych oznaczone sygnalizacj─ů ┼Ťwietln─ů. Okaza┼éo si─Ö, ┼╝e przedszkolaki znaj─ů zasady zachowania pieszego. Zdobyte umiej─Ötno┼Ťci z pewno┼Ťci─ů zapewni─ů bezpiecze┼ästwo wszystkim uczestnikom ruchu drogowego. (MK)

 

 

galeria

 

 

 

 

KAŻDY CHWAT SPRZĄTA ŚWIAT

W DNIU 26.09.2017 r. odby┼éo si─Ö spotkanie ┬ápracownika EKOLANDU Kra┼Ťnik z naszymi przedszkolakami. Dzieci pozna┼éy formy segregowania odpad├│w, dowiedzia┼éy si─Ö, do czego mog─ů by─ç wykorzystywane ┼Ťmieci. Forma przebiegu spotkania sprawi┼éa, ┼╝e dzieci by┼éy zaciekawione i aktywne. W nagrod─Ö obdarowane zosta┼éy balonami, d┼éugopisami i cukierkami.
Spo┼éeczno┼Ť─ç Przedszkola dzi─Ökuj─Ö Paniom Beacie Siut i Karolinie Bieniek za inspiruj─ůce przekazanie wiadomo┼Ťci, oraz kszta┼étowanie postaw proekologicznych u dzieci. (M.Z)

galeria

 

 

 

 

PRZEDSZKOLAKI NA WYSTAWIE GRZYBÓW

Dnia 22.09.2017r. przedszkolaki z naszego przedszkola mia┼éy mo┼╝liwo┼Ť─ç ogl─ůdania wystawy zorganizowanej przez kra┼Ťnicki sanepid. Celem spotkania by┼éo zapoznanie najm┼éodszych z gatunkami grzyb├│w jadalnych i truj─ůcych , oraz z konsekwencjami zatrucia grzybami. Dzieci poprzez pokaz naturalnych okaz├│w mog┼éy podziwia─ç oko┼éo 100 gatunk├│w grzyb├│w jadalnych i truj─ůcych. Grzyby prezentowane by┼éy ┬áw otoczeniu ro┼Ťlin , w┼Ťr├│d kt├│rych rosn─ů poszczeg├│lne gatunki w naturalnym ┼Ťrodowisku. By┼éa to doskona┼éa lekcja pogl─ůdowa dla dzieci .(S.B)

galeria


WSPOMNIENIA PO LATACH

Dnia 10.09.2017r. odby┼éo si─Ö uroczyste spotkanie po latach by┼éych pracownik├│w Przedszkola Miejskiego Nr 3 w Kra┼Ťniku┬á ( obecnie Przedszkole Miejskie Nr7).
W programie przewidziano msz─Ö ┼Ťwi─Öt─ů w Ko┼Ťciele ┬áP.W. Wniebowzi─Öcia Naj┼Ťwi─Ötszej Marii Panny ┬á┬áw Kra┼Ťniku , z┼éo┼╝enie kwiat├│w na grobach zmar┼éych pracownik├│w tego┼╝ Przedszkola.
Dzi─Öki uprzejmo┼Ťci i go┼Ťcinno┼Ťci Ksi─Ödza Dziekana tutejszej Parafii Jerzego Zmorskiego cz─Ö┼Ť─ç oficjalna mia┼éa miejsce w budynku by┼éego Muzeum Regionalnego w Kra┼Ťniku
( gdzie obecnie znajduje się piękna aula wykładowa na potrzeby parafian).
Zaproszonych go┼Ťci tj. Krystyn─Ö ┬áKaczorowsk─ů, Januarego Pawlos i Marka ┼╗ytko powita┼éa dyrektor Zespo┼éu Plac├│wek O┼Ťwiatowych Nr 1 w Kra┼Ťniku.
Dzieci z Przedszkola Miejskiego Nr 7 zaprezentowa┼éy kr├│tki program artystyczny. Nast─Öpnie g┼éos zabra┼éa Wies┼éawa Rycerz, kt├│ra przedstawi┼éa kr├│tk─ů histori─Ö powstania Przedszkola Miejskiego ┬áNr 3 przy ulicy Klasztornej.
Nast─Öpnie wymieni┼éa wszystkich by┼éych dyrektor├│w, nauczycieli, pracownik├│w obs┼éugi, a┼╝ do chwili obecnej pracuj─ůcych w Przedszkolu Miejskim Nr 7.
Wykonano pami─ůtkowe zdj─Öcie dla wszystkich uczestnik├│w spotkania.
Pocz─Östunek, prezentacja multimedialna odby┼éa si─Ö w dawnym budynku Przedszkola Miejskiego Nr ┬á3. Wspomnieniom nie by┼éo ko┼äca. Rado┼Ť─ç, zadowolenie wsp├│lnie prze┼╝yte lata od┼╝y┼éy na nowo.
Mo┼╝liwo┼Ť─ç takiego spotkania integracyjnego pozwoli┼éa nam u┼Ťwiadomi─ç sobie, ┼╝e mimo mienionych lat brakuje nam tamtych chwil prze┼╝ytych razem, a czas omin─ů┼é miejsca, kt├│re wspominali┼Ťmy.(W.R)

galeria 

 

WYCIECZKA DO KRAŚNICKIEJ KOMENDY POLICJI

W dniu 29.06.2017 roku nasze przedszkole zosta┼éo zaproszone do Komendy Policji w Kra┼Ťniku Go┼Ťciem specjalnym by┼é ÔÇ×Komendant Mi┼ŤÔÇŁ. Celem spotkania by┼éo wzbogacanie wiadomo┼Ťci na temat pracy i roli spo┼éecznej policjanta, kszta┼étowanie przyjaznego stosunku do policji, umiej─Ötno┼Ťci wracania si─Ö o pomoc w sytuacjach trudnych - szeroko rozumianego bezpiecze┼ästwa dzieci w trakcie trwania wakacji.
Nie zabrak┼éo atrakcji ÔÇô pokaz policyjnych motocykli, wyposa┼╝enia i umundurowania przedstawicieli tego zawodu.
Na zako┼äczenie spotkania przedszkolaki narysowa┼éy portret ÔÇ×Komendanta MisiaÔÇŁ. Nagrodzona zosta┼éa praca Leny P─Özio┼é, za kt├│r─ů otrzyma┼éa ksi─ů┼╝eczk─Ö pt. ÔÇ× Bajki bajeczkiÔÇŁ.
Przedszkolaki otrzymały również upominki: znaczki odblaskowe i maskotki z balonów.galeria

 

 

 

 

 

PRZEDSZKOLE DZIŚ ŻEGNAMY
DO SZKO┼üY SI─ś WYBIERAMY

 

 

 

W dniu 21.06.2017r.  starszaki Przedszkola Miejskiego nr 7  żegnały przedszkole.

 

 

 


 

galeriafilm 1


film2


film 3

 


film4

 

 


 

SPORTOWA OLIMPIADA  PRZEDSZKOLAKA

 

OLIMPIADA PRZEDSZKOLAKA -┬á zorganizowana przez Przedszkole Miejskie┬á nr 5┬á w Kra┼Ťniku.ÔÇ× Trzymaj form─Ö ponad norm─ÖÔÇŁ ┬á-┬á to has┼éo przy┼Ťwieca┼éo wszystkim dzieciom z 7 kra┼Ťnickich przedszkoli w dniu 20.06.2017r. W Olimpiadzie uczestniczy┼éy dzieci ze wszystkich grup wiekowych oraz przedszkolne reprezentacje rodzic├│w. Zawodnicy startowali w konkurencjach stymuluj─ůcy r├│wnomierny rozw├│j dziecka.
Przy ogromnym dopingu widowni zawodnicy zmagali si─Ö w dyscyplinach biegowych, skocznych, rozwijaj─ůcych wytrwa┼éo┼Ť─ç, koncentracj─Ö uwagi┬á oraz koordynacj─Ö wzrokowo-ruchow─ů.
Przy ogromnym aplauzie rodzic├│w i licznie zaproszonych go┼Ťci pokonywanie przeszk├│d by┼éo ┼Ťwietn─ů zabaw─ů i ogromnym wydarzeniem dla ka┼╝dego dziecka. Na koniec uroczysto┼Ťci zosta┼é rozstrzygni─Öty konkurs plastyczny┬á pt. ÔÇ× Trzymaj form─Ö ponad norm─ÖÔÇŁ.
Za udział w olimpiadzie,  konkursie plastycznym organizatorzy przygotowali dyplomy , podziękowania i  nagrody dla wszystkich przedszkoli.
S┼éodkie┬á upominki oraz medale by┼éy ┼Ťwietn─ů nagrod─ů┬á i podzi─Ökowaniem dla najm┼éodszych.
Serdecznie dzi─Ökujemy reprezentacji rodzic├│w za sportow─ů postaw─Ö i aktywne wsp├│┼ézawodnictwo w naszych sportowych zmaganiach.


galeria

 

 

W FABRYCE ZABAWY

Dnia 13.06.2017r. dzieci z grupy II i III pod opiek─ů swoich nauczycielek┬á i rodzic├│w pojecha┼éy ┬á┬ádo Fabryki Zabawy do Stalowej Woli. Planuj─ůc ┬áwycieczk─Ö wzi─Öto pod uwag─Ö potencja┼é rozwojowy , kt├│rym dysponuje ka┼╝de dziecko w tym wieku w zakresie funkcji poznawczych, rozwoju ruchowego, komunikacji i kontakt├│w spo┼éecznych. Przedszkolaki w sali zabaw bawi┼éy si─Ö wspinaj─ůc na drabinki, zje┼╝d┼╝aj─ůc na zje┼╝d┼╝alniach, korzysta┼éy z basen├│w z kulkami, pokonywa┼éy tor przeszk├│d pomagaj─ůc sobie nawzajem. Du┼╝─ů atrakcj─ů dla dzieci by┼éy zabawy z wykorzystaniem pod┼éogi interaktywnej Fun Floor, wyposa┼╝onej w bogaty zestaw animacji i gier interaktywnych. Dzieci podczas pobytu w sali zabaw rozwija┼éy swoj─ů sprawno┼Ť─ç fizyczn─ů ca┼éego cia┼éa. Uczy┼éy si─Ö tak┼╝e poprawnej komunikacji, oraz zasad bezpiecznego zachowania si─Ö podczas zabawy z innymi dzie─çmi. Ka┼╝dy, kto poczu┼é zm─Öczenie m├│g┼é skorzysta─ç z k─ůcika malucha. Przygotowany by┼é r├│wnie┼╝ s┼éodki pocz─Östunek dla dzieci. Pobyt bardzo szybko dobieg┼é ko┼äca i nadszed┼é czas po┼╝egnania si─Ö z tym magicznym.

 

 

galeria